CAP MILAR 104J - 400V
RM4.29
Shopee icon
Shopee
Overseas
10PCS 100V471J 2000V104J 250V225J 250V475J 400V104J 400V684J CBB Polypropylene film capacitor new
RM3.85 ~ RM8.97
Shopee icon
Shopee
Overseas
2PCS Capacitor CBB 104J400V
RM5.00
Selangor
2PCS Capacitor CBB22 104J400V
RM5.00
Selangor
2pcs CBB Polypropylene film capacitor pitch 104 100nF 250V 400V 630V 104j
RM7.59 ~ RM8.25
xtream23h9.my
Capacitor CBB 400V 104J 100nF 0.1uF 104 brand LF pin 10mm
RM11.99 ~ RM31.79
海外
5PCS Mylar Capacitor 104J 630V 102J 630V 223J 630V 103J 630V 222J 630V 224J 630V 332J 630V334J 400V
RM5.00 ~ RM7.50
Negeri Sembilan
10pcs CBB capacitor 334J 474J 684J 105J 104J 124J 154J 400V 450V 630V 1000V CBB22 Metallized Polypro
RM9.04 ~ RM11.44
10pcs CBB capacitor 473J 563J 683J 823J 104J 154J 224J 250V 400V 450V 630V CBB22 Metallized Polyprop
RM8.45 ~ RM10.84
10PCS CBB capacitance 400V 450V 104J 0.1uf 100nF 105J 2.2UF
RM4.51 ~ RM22.54
400V CBB Polypropylene film capacitor 104/154/224/334/474/684/105J
RM5.08 ~ RM21.55
WEISHENGDA.my
100V 250V 400V 450V 630V 2KV 103J 223J 104J 224J 334J 473J 474J 684J 105KJ 155J 225J 335J 475J CBB P
RM14.50 ~ RM20.77
ruizhidi030.my
Cbb22 Capacitor 250V 400V 630V 104J Pitch 10MM 15MM 1UF Capacitor